intim
Image by web-top.placut.com.com ................................................ Image by web-top.placut.com.com
TR
free counters

Sex sau dragoste?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sex sau dragoste?

Mesaj Scris de danielle66 la data de 2010-04-29, 8:48 pm

Haideti sa incercam sa ne lamurim o data pentru totdeauna: sex sau
dragoste? care este diferenta, care sunt avantajele si dezavantajele
unuia sau altuia?
danielle66

Sus In jos

Re: Sex sau dragoste?

Mesaj Scris de bobo40 la data de 2010-05-03, 9:09 am

Da....exista o diferenta ffffff mare intre ,,a face sex" sau ,,a face dragoste" cel putin din punctul meu de vedere!!
Prin ,,a face sex" eu vad ceva mecanic,ceva care te ajuta sa i-ti descarci energia negativa,ceva care te ajuta sa-ti golesti magazia(sau pistolu)care prin natura lucrurilor se incarca(asta in cazul barbatilor)si care sa nu o faci cu mana...o faci cu cineva si poate de multe ori nu prea conteaza cu cine,doar sa te descarci si chiar platesti ca sa faci(asta tot in cazul barbatilor).In cazul femeilor care fac ,,sex"cel mai mare scop e interesul,si aici putem enumera ffff multe lucruri:in primul rand ,,banii"pentru care ingeneral femeile sant in stare sa faca orice,sau...facand sex isi platesc anumite datorii,beneficiaza de favoruri de functii de anumite avantaje, de multe ori o fac din razbunare din curiozitate sa se afirme etc.etc.etc!Ar mai fi multe de spus si de o parte si de alta dar nu are rost sa le insiram pe toate.
A FACE DRAGOSTE????? E un lucru mare!Dragoste nu poti sa faci decat cu o persoana care i-ti place,care te atrage care impotriva vointei tale simti ca o vrei,la,,a face dragoste"pui suflet,te implici cu tot trupul,spiritul,mintea,gandurile,dai tot ce ai mai bun in tine!!!Dragostea inseamna mangaieri,imbratisari calde,pupaturi,daruiri,romantism,sa ai puterea sa treci peste anumite complexe,cand ajungi in pat cu cineva si faci dragoste lasi toate problemele necazurile grijile de zi cu zi,le lasi afara si uiti totul !!!!! Ar mai fi multe de spus dar ma vad obligat sa inchei acest mess !!!! A intervenit ceva si nu mai am timp sa stau!!!

bobo40

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum